Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

 1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olabilmek için ‘Üye ol’ veya “Yeni Üye Kayıt” linklerini kullanabilirsiniz.
 2. Almak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Daha sonra ürün adedini belirleyebilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
 3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir,
  sepetinizden çıkarabilirsiniz.
 4. Sepetinizdeki ürünleri 2 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ve havale ile ödeme. Ödeme şeklini
  seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten
  sonra “Satın Al” butonuna tıklayın.
 5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir
  geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı zaman, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir email gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan bir kargo şirketinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

Siteye üye olmanın Avantajları nelerdir?

Sitemize üye olduğunuzda; yeni çıkan ürünlerden, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen bilgileri her zaman yazmak zorunda kalmazsınız. Üyelik aşamalarında alışveriş yapmanıza yeterli olacak bilgileri doldurursunuz diğer bilgiler sistemimizde kayıtlı olduğu için otomatik olarak yerini alır. Daha önce ilgilenip alamadığınız ürünlerle ilgili kampanyamızdan ilk kez siz haberdar edilirsiniz.

İptal Koşulları

Siparişinizi iptal etmek için lütfen sipariş numarınzı ve bilgilerinizi +90 262 321 30 14 telefonu arayarak veya info@spreyboya.com adresinden’de maille bize iletiniz. İşleminiz kargolama yapılmadı ise gerçekleştirilecektir.

Nasıl İade edebilirim?

 • Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
 • Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 • Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından yedi(7) iş günü içerisinde yapılmaktadır.Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
 • Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 • Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..
 • İade bildirimi için info@spreyboya.com adresinden’de maille bilgi alabilirsiniz.

Sipariş Verdiğim Ürün Kaç Gün İçinde Elimde Olur?


Satın aldığınız ürünler 37 iş günü içerisinde elinizde olur.